Brak danych
Piątek, 12 Maja 2017
godzina 17:45
Stelmet BC Zielona Góra
Starogard Gd., Polska
74 : 77

Będzie ciężko

Sobota, 08 Kwietnia 2017 05:05 | Redakcja
Polpharma - galeria
Polpharma - galeria
Kibice w Starogardzie będą dzisiaj świadkami arcyciekawego pojedynku. Polpharma zmierzy się bowiem z Energą Czarnymi Słupsk.
Wygrana w Krośnie pozwala nam dalej realnie myśleć o play-offach. Obecnie Polpharma z bilansem 15-13 zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli, ale strata jednego punktu do ósmego w tabeli PGE Turowa Zgorzelec jest jak najbardziej możliwa.

W sobotę na drodze podopiecznych Mindaugasa Budzinauskasa stanie drużyna Energi Czarnych Słupsk. W grudniu górą byli starogardzianie (66-75), ale od tego w obu zespołach doszło do wielu zmian. W Słupsku "rządzili" wtedy Blasingame oraz Jackson, w Polpharmie grał jeszcze Michael Hicks. Wtedy Czarni przeżywali mały kryzys, dzisiaj prezentują się wybornie.

Bilans 8-2 zawodników Robertsa Stelmahersa w ostatnich 10 meczach wskazuje, że zespół odzyskał pewność siebie. Wiele pozytywnych słów kierowanych jest pod adresem pary Anthony Goods - Chavaughn Lewis. Pod koszem dobrze radzą sobie Kravish oraz Bachynski. Cztery wygrane z rzędu tworzą dobrą atmosferę, drużyna gra z wielkim poświęceniem.

Polpharma potwierdziła swoje ambicje wygrywając w Krośnie. Doświadczony Marcin Flieger wraz z Anthony Milesem dali koncert skutecznej gry. Farmaceuci imponowali zespołową grą i jak zawsze walką do końca.

Czy "Kociewskie Diabły" znajdą sposób na rozpędzone "Czarne Pantery"'?

Nie siedź w domu, przyjdź na mecz!

Bilety:

Dzieci do lat 4 – wstęp bezpłatny
Dzieci 4-7 lat – 5 zł.
Bilet ulgowy (uczniowie, studenci do 26 roku życia oraz emeryci i renciści) – 10 zł.
Bilet normalny – 20 zł.

Raport z treningu - TUTAJ
 
© 2008 - 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja 23 STUDIO.