Brak danych
Piątek, 12 Maja 2017
godzina 17:45
Stelmet BC Zielona Góra
Starogard Gd., Polska
74 : 77

Farmaceutyczne derby

Wtorek, 11 Kwietnia 2017 21:49 | Redakcja
Polpharma - galeria
Polpharma - galeria
Do zakończenia sezonu pozostały trzy spotkania. Już jutro „Kociewskie Diabły” zmierzą się w Kutnie z tamtejszym Polfarmeksem. Ewentualna wygrana przybliży starogardzian do pierwszej ósemki.Nie jest to najlepszy sezon w wykonaniu zespołu z Kutna. Jeszcze niedawno kutnianie stanowili zagrożenie dla wszystkich w PLK, potrafili pokonać zespoły z absolutnego topu. Dzisiaj jutrzejsi przeciwnicy Polpharmy zajmują przedostatnie miejsce w tabeli , z małymi szansami na awans. Mimo takiej sytuacji podopieczni Mindaugasa Budzinauskasa podchodzą do przeciwnika z wielkim szacunkiem.

- Nie uważamy się za zdecydowanych faworytów jutrzejszego meczu. W zespołu z Kutna występuje wielu zdolnych zawodników, chociażby Grzegorz Grochowski czy też Michael Fraser – mówi trener Polpharmy.

Szczęściem sztabu trenerskiego jest powrót do gry kontuzjowanych zawodników. Szeroka ławka powinna być argumentem Polpharmy w jutrzejszym spotkaniu. Jeszcze więcej będzie zależało od odpowiedniej koncentracji oraz motywacji.

- Od początku sezonu jesteśmy odpowiednio zmotywowani. Być może świadomi celu, który chcemy osiągnąć, dajemy z siebie jeszcze więcej – potwierdza Uros Mirković.

Obecnie starogardzianie zajmują ósme miejsce. Rachunek jest prosty: zwycięstwa w ostatnich trzech meczach powinny dać nam play-offy. Pierwszy krok należy wykonać jutro w Kutnie.

Transmisję z meczu przeprowadzi platforma Emocje.TV. Początek o godz. 18.00.

 
© 2008 - 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja 23 STUDIO.