74 : 77

Rozbite Szkło w Krośnie

Środa, 05 Kwietnia 2017 21:33 | Redakcja
Polpharma - galeria
Polpharma wygrała zdecydowanie w dalekim Krośnie z Miastem Szkła 85 : 74  i dalej liczy się w walce o czołową ósemkę.

Mecz zaczął się od prowadzenia Kociewskich Diabłów 5: 0 , ale gospodarze szybko odrobili straty i wyszli na prowadzenie 13: 7 po kilku celnych trójkach. Pierwsza kwarta skończyła się prowadzeniem gospodarzy 22: 19.

Od drugiej kwarty obraz gry radykalnie się zmienił. Twarda obrona Polpharmy zrobiła swoje.  Seria   10: 0 pozwoliła wyjść nam na prowadzenie i kontrolować mecz. Po dwudziestu minutach gry było 38: 31 dla Polpharmy.

Trzecia kwarta to jeszcze większa dominacja Kociewskich Diabłów. Mądra   gra obronna , ważne punkty Fliegera i Mirkovića , rzut Davisa dawał nam prowadzenie 69: 48 i mecz był już praktycznie rozstrzygnięty.

W czwartej kwarcie nie daliśmy zbytnio zbliżyć się gospodarzom. Obraz gry był podobny , choć tę kwartę wygrali gospodarze.
W trakcie meczu doszło do kuriozalnej sytuacji, gdy Bręk wykonał akcje na własny kosz , rzucając sobie dwa punkty !!!
Najwięcej punktów dla Polpharmy zdobył Miles-  21 a Marcin Flieger dorzucił 19.

Cieszy bardzo to zwycięstwo . Gramy dalej i szykujemy się na wielki bój z Energą Czarnymi Słupsk. Kolejny mecz o wszystko z pewnością dostarczy nam dużo emocji, więc wszyscy spotykamy się w sobotę na hali i robimy prawdziwe Kociewskie Piekło.

I oczywiście dziękujemy latającym kibicom , jesteście wspaniali!!!