Brak danych
Piątek, 12 Maja 2017
godzina 17:45
Stelmet BC Zielona Góra
Starogard Gd., Polska
74 : 77

Derby Pomorza

Piątek, 10 Marca 2017 22:15 | Redakcja
Polpharma - galeria
Polpharma - galeria
Rozgrywki wkroczyły w decydującą fazę. Tabela jest tak ‘spłaszczona’, że każdy mecz, że każde zwycięstwo jest na wagę złota. Polpharma zmierzy się z Treflem Sopot, czyli bezpośrednim przeciwnikiem w walce o play-offy.
W pierwszej rundzie górą byli sopocianie. Podopieczni Zorana Martića zaskoczyli starogardzian w ich hali wygrywając 74:79. Stało się tak, mimo, że za przewinienia techniczne zszedł z parkietu lidera Trefla – Nikola Marković. Grę ‘pociągnęli’ wtedy Anthony Ireland do spółki z Piotrem Śmigielskim. Do dzisiaj hierarchia w drużynie naszych jutrzejszych przeciwników nie zmieniła się: Marković z Irelandem to liderzy, którzy mają do pomocy solidny zestaw polskich zawodników (Dylewicz, Karolak, Mielczarek).

„Kociewskie Diabły” na treningach nie oszczędzają się. Po wysokim, odniesionym  w świetnym stylu zwycięstwie nad Polskim Cukrem Toruń starogardzianie mają apetyty na zwycięstwo w Ergo Arenie. Od chwili, gdy wiadomo, że do Sopotu na mecz wybiera się kilkaset kibiców ze Starogardu, zawodnicy mają świadomość wagi wydarzenia. Zapowiada to wielkie emocje!

Początek spotkania o godz. 18.00 Transmisja video – Emocje.Tv.

 
© 2008 - 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja 23 STUDIO.