Brak danych
Piątek, 12 Maja 2017
godzina 17:45
Stelmet BC Zielona Góra
Starogard Gd., Polska
74 : 77

Pojedynek z liderem

Piątek, 03 Marca 2017 17:17 | Redakcja
Polpharma - galeria
Polpharma - galeria
Przed „Kociewskimi Diabłami” bardzo trudny sprawdzian. Najbliższy przeciwnik starogardzian, Polski Cukier Toruń, to lider tabeli i zespół utrzymujący się w czubie tabeli od początku rozgrywek.


 

 

 

 

Przed „Kociewskimi Diabłami” bardzo trudny sprawdzian. Najbliższy przeciwnik starogardzian, Polski Cukier Toruń, to lider tabeli i zespół utrzymujący się w czubie tabeli od początku rozgrywek. Podopieczni Mindaugasa Budzinauskasa zapowiadają jednak twardą walkę o dwa punkty.

Torunianie od pierwszego meczu imponowali formą. Dość powiedzieć, że „Twarde Pierniki” znalazły swojego pogromcę dopiero w czternastej kolejce! Tylko, że nie był to byle kto, a mistrz Polski z Zielonej Góry.

Obserwatorzy PLK jak i zawodnicy przeciwnych drużyn podkreślają, że siłą torunian jest szeroki skład i bardzo zespołowa gra. Pobieżna analiza statystyk pozwala wierzyć, że Polskim Cukrze nie ma zdecydowanego lidera, zawodnika od którego zależy wiele, albo wszystko. Jedynie Obie Trroter rozpoczynał każdy mecz w pierwszej piątce, trudno również wyobrazić sobie drużynę z Torunia bez Łukasza Wiśniewskiego.

Polpharma przystępuje do meczu z Polskim Cukrem w bojowych nastrojach. Mecz z Rosą Radom co prawda przegrany, ale udało się postraszyć wicemistrzów Polski.

- Nie ma tak dużej różnicy pomiędzy nami. Musimy pokazać na boisku wszystko, co mamy najlepszego. Myślę, że mamy szanse – mówi Uros Mirković, skrzydłowy Polpharmy

- Nie jest przypadkiem fakt, że zajmują obecnie pierwsze miejsce w tabeli. Nie możemy pozwolić im grać tego, co chcą. To bardzo zgrany zespół, świetnie poukładany pod względem taktycznym zespół – mówi Mindaugas Budzinauskas, trener Polpharmy.

 

Początek spotkania o godz. 18.00

Bilety:

 

Dzieci do lat 4 – wstęp bezpłatny

Dzieci 4-7 lat – 5 zł.

Bilet ulgowy (uczniowie, studenci do 26 roku życia oraz emeryci i renciści) – 10 zł.

Bilet normalny – 20 zł.

 

 
© 2008 - 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja 23 STUDIO.