Brak danych
Piątek, 12 Maja 2017
godzina 17:45
Stelmet BC Zielona Góra
Starogard Gd., Polska
74 : 77

Gramy z Rosą Radom

Niedziela, 26 Lutego 2017 09:58 | Redakcja
Polpharma - galeria
Polpharma - galeria
W pierwszej rundzie „Kociewskie Diabły” sprawiły kilka niespodzianek.  Do nich zaliczyć można z pewnością wysoką wygraną z Rosą Radom (69:54). Dzisiaj radomianie są dużo groźniejszą drużyną.


Podopieczni Wojciecha Kamińskiego wygrali w świetnym stylu trzy ostatnie spotkania (Polski Cukier, Trefl, Siarka), co oznacza, że w Radomiu zapomniano już o kryzysie z początku sezonu. Wiele dobrego zrobiły zmiany kadrowe w Rosie: odeszli Gary Bell oraz Jordan Callahan, wrócił po długich wojażach Igor Zajcew. Jeżeli do tego odnotujemy powrót do składu kontuzjowanych Daniela Szymkiewicza i Tyrone’a Brazeltona, to poznamy bohaterów Rosy ostatnich tygodni.

„Kociewskie Diabły” ruszają do Radomia zmobilizowani. Sezon wchodzi w decydującą fazę, w której każde zwycięstwo jest na wagę awansu do play-offs. Dwa punkty w Tarnobrzegu sprawiły, że podopieczni podchodzą do następnego spotkania z większą pewnością siebie. Trochę poobijani, bo Karol Michałek zmaga się z kontuzją oka, a Jakub Schenk skarży na bolącą kostkę, ale z wiarą w końcowy sukces.

Transmisję video z meczu Rosa Radom – Polpharma Starogard Gdański będzie można obejrzeć na Emocje.TV. Początek o godz. 18.00 
© 2008 - 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja 23 STUDIO.