Brak danych
Piątek, 12 Maja 2017
godzina 17:45
Stelmet BC Zielona Góra
Starogard Gd., Polska
74 : 77

Bój z Siarką

Niedziela, 19 Lutego 2017 21:29 | Redakcja
Polpharma - galeria
Polpharma - galeria
Po udanej serii w domu "Kociewskie Diabły" ruszają do Tarnobrzega, aby w pojedynku z tamtejszą Siarką zgarnąć dwa punkty.Tarnobrzeżanie z trzema zwycięstwami na koncie zajmują obecnie ostatnie miejsce w tabeli, a u siebie wygrać udało się podopiecznym Zbigniewa Pyszniaka jedynie raz (ze Startem Lublin). Trójka graczy lideruje najbliższemu przeciwnikowi Polpharmy: Tomasz Wojdyła, Zane Knowles oraz Travis Releford. Popisy tego ostatniego wysforowały go na czoło najlepszych strzelców w lidze ze średnią 18.1 pkt.

W obozie Polpharmy nikt nie zamierza lekceważyć Siarki Tarnobrzeg. Tym bardziej, że starogardzianie w Tarnobrzegu wygrali po raz ostatni w 2014 roku. Dlatego też Mindaugas Budzinauskas wiele wysiłku poświęca na odpowiednim zmotywowaniu swych graczy.

- Wraz ze zmianami personalnymi zmienił się sposób gry Siarki Tarnobrzeg. Pojawili się nowi rozgrywający, którzy inaczej prowadzą grę swoich kolegów. W Tarnobrzegu znajduje się kilku zawodników, którzy wiele potrafią i są groźni dla wszystkich. My po kilku meczach z rzędu czujemy się świetnie pod względem fizycznym oraz psychicznym. Jesteśmy gotowi do walki w następnych spotkaniach - mówi Mindaugas Budzinauskas, trener Polpharmy Starogard Gdański.

Początek spotkania o godz.19.00
 
© 2008 - 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja 23 STUDIO.